Skip to main content

Budujeme strategické
partnerstvá

S našimi partnermi budujeme dlhodobé vzťahy založené na synergii kompetencií. Spoločne rozširujeme komplexitu riešení a služieb pre našich klientov.

Talend

MIM, s.r.o.  pôsobí ako jeden z dvoch kľúčových partnerov spoločnosti Qlik na slovenskom trhu. Pri implementáciách a poradenstve v oblasti dátového manažmentu sa špecializujeme predovšetkým na platformu Talend, ktorá je zameraná na komplexné dátové integráce a zvyšovanie dátovej kvality.

V roku 2024 sme získali prestížne ocenenie Best Growth Data Integration Partner, ktoré je dôsledkom nášho neustáleho rastu a vynikajúcich výsledkov v oblasti integrácie dát.

Členstvo v organizáciach

Spoločnosť MIM je aktívnym členom ITAS od roku 2006. IT Asociácia Slovenska (ITAS) je najväčším slovenským profesijným združením najvýznamnejších domácich a zahraničných spoločností pôsobiacich v oblasti informačných a komunikačných technológií.

Spoločnosť MIM je partnerom Slovak.AI od roku jeho založenia (2019). Slovenské centrum pre výskum umelej inteligencie – Slovak.AI bolo založené v roku 2019 ako platforma pre excelenciu v umelej inteligencii a prepájanie študentov, výskumníkov, podnikateľov, učiteľov a investorov.

Spoločnosť MIM je spoluzakladateľom Komunálne výskumného a poradenského centra, n.o. od roku jeho založenia (2017). Ciele výskumného a poradenského centra sú propagovať myšlienky a obhajovať princípy decentralizácie a snažiť sa o ďalšie posilňovanie miestnej demokracie.

Riešenia na mieru

Manažment
dát

Business
intelligence

Poradenstvo riadenia
verejných financií

Integračné riešenie
platformy Talend