Skip to main content

Budujeme strategické
partnerstvá

S našimi partnermi budujeme dlhodobé vzťahy založené na synergii kompetencií. Spoločne rozširujeme komplexitu riešení a služieb pre našich klientov.

Talend

Od roku 2014 pôsobí MIM, s.r.o. na slovenskom trhu ako hlavný distribučný a implementačný VAR Partner spoločnosti Talend Inc., ktorej produkty aktuálne patria podľa Gartner diagramu medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce integračné platformy na svete.

Po viac ako troch rokoch aktívnej spolupráce sme sa v úvode roka 2018 stali MVAR (Master Value Added Reseller) partnerom pre Slovensko. Okrem komplexného poradenstva a implementácií aktívne spolupracujeme aj na rozvoji produktov Talend vychádzajúcich z požiadaviek a potrieb zákazníkov.

Členstvo v organizáciach

Spoločnosť MIM je aktívnym členom ITAS od roku 2006. IT Asociácia Slovenska (ITAS) je najväčším slovenským profesijným združením najvýznamnejších domácich a zahraničných spoločností pôsobiacich v oblasti informačných a komunikačných technológií.

Spoločnosť MIM je partnerom Slovak.AI od roku jeho založenia (2019). Slovenské centrum pre výskum umelej inteligencie – Slovak.AI bolo založené v roku 2019 ako platforma pre excelenciu v umelej inteligencii a prepájanie študentov, výskumníkov, podnikateľov, učiteľov a investorov.

Spoločnosť MIM je spoluzakladateľom Komunálne výskumného a poradenského centra, n.o. od roku jeho založenia (2017). Ciele výskumného a poradenského centra sú propagovať myšlienky a obhajovať princípy decentralizácie a snažiť sa o ďalšie posilňovanie miestnej demokracie.

Riešenia na mieru

Manažment
dát

Business
intelligence

Poradenstvo riadenia
verejných financií

Integračné riešenie
platformy Talend