Talend Data Fabric - Komplexné integračné riešenie

DF

 „ÚDAJE ZÁKAZNÍKA PREDSTAVUJÚ JEDNO Z NAJHODNOTNEJŠÍCH AKTÍV VLASTNÍKA“

Kedy sa zaoberať riešením Data Fabric?

✓  Spoločnosť potrebuje silnú softvérovú platformu schopnú pokryť všetky interné aj externé integračné požiadavky v akomkoľvek prostredí

✓  Integračná platforma má vedieť pracovať tak ako v lokálnom, tak i cloudovom prostredí

✓  Integračná platforma má zvládnuť integrácie nielen tradičných, ale aj Big Data systémov

✓  Riešenie má byť flexibilné po výkonnostnej, licenčnej i používateľskej stránke

Ako riešenie Data Fabric pomôže Vášmu podnikaniu?

S riešením Data Fabric sa spoločnosť už viac nemusí zaoberať výberom dodatočných integračných produktov.

Data Fabric pokrýva celý rad funkčností pre zabezpečenie každej z oblastí hlavných procesov Dátového mnažmentu: Dátová integrácia, Dátová kvalita, Elektronické služby, Master Data Management, Big Data, Talend Cloud a doplnkové aplikácie pre riadenie kvality dát Data Preparation, Talend Data Stewardship Console a Data Catalog.

Pozadie silnej platformy Talend pôsobiacej na medzinárodnej úrovni zabezpečuje možnosť adaptácie na najnovšie technológie a postupy skôr, ako sú rozpoznané na lokálnej úrovni (ponúka kompas smerovania trhu).

Hlavné výhody

+  Jedna silná integračná kompatibilná platforma pre všetky oblasti zabezpečenia kvality, správy a riadenia dátových operácií

+  Zbavenie sa závislosti od dodávateľov tretích strán a parciálnych systémov

+  Rýchle nasadenie nových integrácií medzi systémami a aplikáciami

+  Administrácia pod vlastnou strechou

+  Podpora silnej open komunity vývojárov

+  Jednoduché plánovanie nákladov na integrácie

+  Flexibilná a prehľadná licenčná politika bez dodatočných poplatkov za objemy dát a počty implementácií

+  Možnosť kombinovať všetky riešenia pre Dátovú integráciu, Dátovú kvalitu, Integrácie aplikácií, Master Data Management, Big Data

    a Talend Cloud v rámci jedného produktu

Súčasný svet a firemné prostredie sa stávajú čoraz viac prepojenými, množstvo generovaných a spracovávaných dát násobne rastie. Ak chcú ostať zákazníci konkurencieschopní, potrebujú byť pripravení a neustálym zmenám sa dynamicky prispôsobovať.


Pre zvládnutie týchto výziev ponúka spoločnosť MIM jedinečné riešenia pre integráciu dátových zdrojov, riadenie a kvalitu dát využívajúc platformu produktov Talend, ktorá pomáha efektívne využívať všetky dostupné dáta zákazníka.

 

 schema 2020

 

 

Ako začať?

Demo ukážku je možné poskytnúť na vyžiadanie u našich obchodných zástupcov alebo prostredníctvom kontaktov uvedených na našej webovej stránke.

MIM s.r.o. je  MVAR (Master Value Added Reseller) partnerom spoločnosti Talend pre Slovenskú republiku. Poskytuje konzultačné služby pre návrh a implementáciu riešení, zabezpečuje školenia a podporuje predajné aktivity.

Pre viac informácií, ako začať s budovaním svojho integračného riešenia Data Fabric, sledujte našu webovú stránku, prípadne nás kontaktujte priamo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 

Komplexné integračné riešenie pozostáva z týchto funkčných oblastí:

DF DI BD v2 ESB v2MDM v2 CLOUD v2 DP v2 DQDSCDC