Cloudové integračné riešenie - Talend Cloud

CLOUD

Kedy sa zaoberať Cloudovým integračným riešením?

✓  Dátové operácie v spoločnosti neprebiehajú pri rovnomernom zaťažení a udržiavanie trvalej hardvérovej infraštruktúry nie je rentabilné
✓  Vznikajú dodatočné náklady na starostlivosť pri pravidelných prechodoch informačnej platformy na najnovšie verzie alebo problémy pri jej

     zastarávaní
✓  Platobný licenčný model aktuálneho riešenia je málo flexibilný pri zvyšovaní alebo znižovaní využitia systému
✓  Vaša spoločnosť začína s podnikaním alebo zavedením nového produktu, pri ktorom nie je jasná miera návratnosti, nakoľko Cloudové riešenie

     ponúka „Proof of Concept“ prostredie, ktoré v prípade nerentabilnosti stačí odpojiť bez straty investícií

Ako riešenie cloudovej integrácie pomôže Vášmu podnikaniu?

Prechod na Cloudové riešenia predstavuje trend modernej rýchlo sa rozvíjajúcej ekonomiky, v ktorej mnoho začínajúcich spoločností nemá prostriedky ani cieľ budovať vlastné IT oddelenia a infraštruktúru. Na jednej strane Cloudové riešenie predstavuje ušetrené prevádzkové náklady na hardvér, na druhej znížené personálne náklady spojené s administráciou interného systému, jeho aktualizáciou a údržbou.

V zabehnutých spoločnostiach môže Cloudové riešenie napomôcť k otvorenosti systému, kde sa časť operácií vyžadujúcich rozšírený prístup (k zdrojom a používateľom) presunie do cloudového prostredia, zatiaľ čo ostávajúce operácie sú zachované vo vlastnej réžii (hybridné riešenie).

V rámci riešenia sú predpripravené funkčnosti pre napojenie na všetky najpopulárnejšie platformy cloudových úložísk a computingu (Amazon, Azure, Google, Snowflake, Redshift a iné), pre zabezpečenie prepojenia už existujúcich cloud riešení spoločnosti.

Pozadie silnej platformy Talend pôsobiacej na medzinárodnej úrovni zabezpečuje možnosť adaptácie na najnovšie technológie a postupy skôr, ako sú rozpoznané na lokálnej úrovni (ponúka kompas smerovania trhu).


Hlavné výhody

+  Vlastná správa všetkých dátových zdrojov
+  Podpora všetkých známych cloudových platforiem
+  Predpripravené aplikácie pre dátovú kvalitu, riadenie zdrojov a dátových tokov
+  Zbavenie sa závislosti od dodávateľov tretích strán a parciálnych systémov
+  Rýchle nasadenie nových dátových zdrojov a integrácií
+  Administrácia pod vlastnou strechou
+  Podpora silnej open komunity vývojárov
+  Jednoduché plánovanie nákladov na integrácie
+  Flexibilná a prehľadná licenčná politika bez dodatočných poplatkov za objemy dát a počty integrácií
+  Možnosť kombinovať všetky riešenia pre Dátovú integráciu, Dátovú kvalitu, Integrácie aplikácií, Master Data Management, Big Data

    a Talend Cloud v rámci jedného produktu


Ako začať?

Vaše Cloudové integračné riešenie môžete začať budovať už dnes. Stiahnite si voľne dostupnú verziu Cloud integračného nástroja Talend Open Studio Integration Cloud.

Pre viac informácií, ako začať s budovaním svojho Cloud integračného riešenia, sledujte našu webovú stránku, prípadne nás kontaktujte priamo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 

Komplexné integračné riešenie pozostáva z týchto funkčných oblastí:

DF DI BD v2 ESB v2MDM v2 CLOUD v2 DP v2 DQDSCDC