piatok, 06 júl 2018 12:00

MIM ako Talend Master VAR Partner

Spoločnosť MIM, s.r.o. pôsobí od roku 2014 na slovenskom trhu ako hlavný distribučný a implementačný VAR Partner spoločnosti Talend Inc., ktorej produkty aktuálne patria podľa Gartner diagramu medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce integračné platformy na svete.

Po viac ako troch rokoch aktívnej spolupráce sme sa v úvode roka 2018 stali MVAR (Master Value Added Reseller) partnerom pre región Slovenska. Okrem komplexného poradenstva a implementácií aktívne spolupracujeme aj na rozvoji produktov Talend vychádzajúcich z požiadaviek a potrieb zákazníkov.

Naše portfólio predstavuje celý produktový rad združený pod najvyššiu verziu Talend Data Fabric, ktorá v sebe spája všetky aktuálne dostupné moduly pre:

  • DI - Dátovú integráciu 
  • ESB - elektronické komunikačné služby
  • DM - Dátový manažment
  • MDM - Master data manažment
  • TIC - Talend Integration Cloud - cloudové riešenia
  • BD - Big data integračné riešenia

Naším aktuálne najväčším implementačným riešením založeným na platforme TALEND je systém Centrálnej správy referenčných údajov Slovenskej republiky.

V našom tíme máme certifikovaných konzultantov pre všetky moduly produktového radu Talend vyškolených vo vývojárskych, inštalačných a administračných oblastiach potrebných pre prácu s touto integračnou platformou.

Okrem distribúcie a skladby licenčných kombinácií zabezpečujeme s našim tímom aj celý proces od architektúry, vývoja a nasadenia až po administráciu veľkých projektov Dátových integrácií a riešení Data governance.

Spoločnosť MIM registrovaná ako predajca, systémový integrátor a dodávateľ na Talend Partners.